Twój wyjątkowy sklep internetowy

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało oryginalne oprogramowanie, które jest łatwe w użytku i jednocześnie pełne zaawansowanych opcji. Wszystko po to, by zapewnić naszym partnerom oraz ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Założenie sklepu online na platformie Shopelo.pl to dostęp do rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb osób, planujących sprzedawać w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności oraz dostaw, również do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To połączenia z platformami sprzedażowymi, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz porównywarkami opinii, a jest to zaledwie fragment świadczonych przez nas narzędzi.

Z prowadzonych przez nas statystyk wynika, że korzystanie z opracowanych przez specjalistów Shopelo.pl rozwiązań daje firmie możliwość zaoszczędzenia do kilku godzin dziennie. Eksperci Shopelo.pl systematycznie pracują nad aktualizacjami, abyś jako sprzedawca mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując jednocześnie maksimum czasu. Oferowane pakiety pozwolą Ci wybrać właściwy plan, dobrany do Twoich potrzeb. Ponadto masz okazję sprawdzenia naszej platformy za darmo przez 14 dni. Przekonaj się, że używanie jej jest faktycznie łatwe i rozpocznij sprzedaż w Internecie razem z nami.

Zakładając e-sklep na platformie Shopelo.pl nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to dobry pomysł, jeżeli jesteś pasjonatem czegoś oraz chcesz połączyć zainteresowanie z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To ciekawe wyjście, jeśli chcesz dorobić do wypłaty, ale także przetestować koncepcję na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie przyjęty przez konsumentów. Otwórz e-sklep na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać znacznie więcej szczegółów.